Hodinky nejsou jen praktickou pomůckou, abychom věděli, kolik je hodin. Jde o velmi osobitý šperk podtrhující naši osobnost. Originální hodinky zaujmou na první pohled.

I na dřevěných hodinkách bude čas ubíhat stejně rychle, ale získáte s nimi originální šperk. Jejich jedinečná kresba dřeva z nich vždy udělá unikátní hodinky, které nebudou mát dvojníka nikde na světě. Dřevěné hodinky jsou na rozdíl od těch kovových mnohem lehčí. Na ruce je ani neucítíte a zavážet vám nijak nebudou. Pokud milujete přírodu i přírodní materiály, určitě rádi vnímáte vůni lesa i vůni dřeva. Pak vás jistě doslova fascinují i jeho letokruhy s proměnlivou kresbou. Tak krásně vám dřevěné hodinky ozdobí vaše zápěstí.

Dřevěné hodinky

Spojení přírodního materiálu dřeva a ruční výroby dodává těmto hodinkám punc jedinečnosti mezi všemi hodinkami. Navíc jsou dřevěné hodinky velmi moderní. Návrat k přírodě a trvalé udržitelnosti oslovuje všechny generace. Dřevěné hodinky jsou jedinečné, nejde o pásovou výrobu. Nadčasovost dřevěných hodinek jim dává nejen dřevěné, ale i dřevěné pásky. Jsou lehké jako pírko a jsou modely pro ženy, pro muže i unisex. Jedinečné hodinky vyrobené v různých variantách dřeva, jako je kanadský javor, ořech, mahagon, dub, bambusové a zebrové dřevo, dává celou řadu možností volby.  Tělo hodinek, pásek i pozadí ciferníku svou kresbou dřeva nikdy nejsou stejné. Sledovat můžete letokruhy, nepatrné žilky i rýhy. Každý kus je originál. Dřevěné, kožené i nylonové pásky jsou vhodné pro alergiky.

Kvalitní strojek Quartz a dřevěné hodinky

Švýcarské hodinky mají zvuk. Strojek švýcarské značky Quartz ve dřevěných hodinkách tvoří další bonus na víc. Je zárukou dlouhé životnosti i kvality hodinek s prvky elegance. Celodřevěné hodinky s lehkým páskem z bambusu vypadají stylově. Užijte si lehký dojem z jejich příjemného nošení. Získáte jedinečný design unikátního kousku dřeva. S dřevěnými hodinkami se vyhnete alergickým reakcím, které způsobují kovy. Dřevěné hodinky jsou dobrou volbou pro každého z nás.